Sėkmė konkurse

Antros klasės mokinė Emilija Karnauskaitė (mokytoja Alma Daškevičienė) dalyvavo kūrybiniame konkurse ,,Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“. Konkurso tikslas – stiprinti Lietuvos ir užsienio mokyklų mokinių asmeninį ryšį su lietuvių kalba, kūrybiškai išreikšti bei atskleisti savo gyvenamosios aplinkos kalbinio kultūrinio kraštovaizdžio bruožus, skatinti kalbinę, kūrybinę raišką. Konkursą organizavo Lituanistų sambūris kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu, Lietuvių kalbos institutu ir Lietuvių kalbos draugija. Jame dalyvavo Lietuvos ir užsienio lituanistinių mokyklų mokiniai. Džiugu, kad Emilija šiame konkurse laimėjo 1-ą vietą ir buvo apdovanota padėkos raštu ir puikiomis dovanomis.