Laimėjimas Muziejaus atviruko piešimo konkurse

Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejaus organizuotame atviruko piešimo konkurse, kurio tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą vyskupo M. Valančiaus asmenybe, gilinti jų žinias apie reikšminius Vyskupo darbus Lietuvai, puoselėti tautines vertybes. Sėkmė nusišypsojo 2 vietos laimėtojui Vytautui Griciui (mokytoja I. Raišuotienė) bei 3 vietos prizininkei Liepai Šimkutei (mokytoja V. Narmontaitė). Muziejaus simpatijas pelnė Emilijos Karnauskaitės piešinys (mokytoja A. Daškevičienė).Visi konkurso dalyviai ir laimėtojai buvo pakviesti į vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejų, kur buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Sveikiname laimėtojus.