Kaziuko mugė

Kovo 4-os rytą, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos mokinius, mokytojus ir darbuotojus aplankė kviesliai ( J. Žukov, A. Daukantaitė, L. Talmontas), kurie kvietė visus į Kaziuko mugę. Per ilgąsias pertraukas aktų salėje skambėjo liaudiškos muzikos garsai, šurmuliavo pirkėjai. Mokiniai su dideliu nekantrumu laukė šios šventės, kurios metu turėjo galimybę išsidėlioti savo gaminius ir tapti tikrais prekybininkais. Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis. Pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo suvenyrų. Buvo prekiaujama papuošalais iš karoliukų, siūlų, vaško gaminiais, pakabukais, pintomis apyrankėmis, kitokiais darbeliais. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų, duonos, obuolių, medaus ir kitų kepinių. Visi skubėjo-kas pirkti, kas parduoti, visi rado kuo pamaloninti skrandį, akį, širdį.