Viktorina „Aš ir Valančius”

Vasario 23 dieną Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos mokytojų komanda nuotoliniu būdu organizavo 7-9 kl. mokinių Žemaitijos regiono viktoriną ,,Aš ir Valančius”, kurios tikslas – netradiciškai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir vyskupo Motiejaus Valančiaus 222-ąsias gimimo metines. Viktorinoje varžėsi komandos ne tik iš Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio, Kartenos mokyklų – daugiafunkcių skyrių, M. Daujoto progimnazijos, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Salantų gimnazijos, bet ir iš Plungės r. Liepijų mokyklos Platelių skyriaus bei Šateikių skyriaus, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus bei Telšių r. Varnių M. Valančiaus gimnazijų. Dalyviai turėjo įveikti trijų turų užduotis, kurios skatino prisiminti Lietuvos istoriją, jos švietėjus, rašytojus (M. Valančių, S. Daukantą, V. Kudirką ir kt.) bei „patikrino“ pastabumą ir logiką. Viktorinos nugalėtoja tapo Salantų gimnazijos komanda, antrą vietą laimėjo dalyviai iš Karteno mokyklos, o trečia vieta atiteko M.Daujoto progimnazijos komandai.