Komanda „Kabliukai” –  tinklinio varžybų nugalėtojai!

Sausio 23, 25 dienomis mokykloje vyko 7-9 klasių mokinių tinklinio 4×4 varžybos. Norą pasivaržyti pareiškė trys komandos, sudarytos iš dviejų merginų ir dviejų vaikinų. Kovos vyko labai atkakliai ir įnirtingai – nė vienos komandos žaidėjai nenorėjo pralaimėti, todėl stengėsi pademonstruoti visus savo sugebėjimus. Dvikovoje tarp „Tinklainių” ir „Kabliukų” , po labai įnirtingos kovos, pergalę 2:1 (15:9, 13:15, 7:11) šventė kovingieji „Kabliukai”: Rimantė Lukošiūtė, Vytautė Gervinskytė, Deividas Vencevičius ir Simas Domarkas. Varžybose kovingumo ir aistrų netrūko. „Tinklainiai”: Gintautė Raudoniūtė, Auksė Domarkaitė, Danielius Ruzgaila ir Svajūnas Narmontas-Poloneičikas po įnirtingos kovos rezultatu 2:1 (10:15, 15:13, 12:10) nugalėjo „Afrikiečių” komandos tinklininkus: Deimantę Mockevičiūtę, Augustę Gagilaitę, Mantą Augutį ir Armandą Maksvytį. Sekančioje kovoje „Afrikiečiai” 1:2 ( 15:13, 15:17, 3:11) turėjo pripažinti ir „Kabliukų” pranašumą. Susumavus komandų pergalių ir pralaimėjimų rezultatus, mokyklos čempionais tapo „Kabliukų” tinklininkai, antroje vietoje liko „Tinklainiai”, trečioje – „Afrikiečių” komanda.
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.
Dėkoju komandų žaidėjams už kovingumą ir entuziazmą ir begalinį troškimą nugalėti. Sėkmės sportininkams siekiant pergalių, tobulinant žaidimo įgūdžius, ugdant valią ir tarpusavio draugystę.
Fizinio ugdymo mokytojas