Rankų jėgos varžybos

Sausio 26 dieną mokykloje vyko 5-9 klasių mokinių atsispaudimų rankomis nuo grindų varžybos. Išmėginti savo rankų stiprumą panoro 16 dalyvių. Mergaičių- merginų grupėje nepralenkiamos buvo septintokė Gintautė Raudoniūtė ir šeštokė Augustė Daukantaitė, atsispaudusios po 70 kartų, antroje vietoje liko šeštokė Viltė Kupšytė – 66 kartai , trečioje vietoje Auksė Domarkaitė atsispaudusi 56 kartus. Berniukų 5-7 klasių grupėje daugiausia 31 kartą atsispaudė Žygimantas Mažonas, antroje vietoje liko Edas Vladas Garjonis – 30 kartų, trečioje – Jokūbas Karnauskas – 24 kartai. Vaikinų grupėje trečią vietą laimėjo devintokas Mykolas Šopaga, antras – aštuntokas Laimis Talmontas, o čempionu tapo devintokas Svajūnas Narmontas-Poloneičikas, atsispaudęs 70 kartų.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.