Individualios mokinių šachmatų varžybos

Sausio 11-12 dienomis mokykloje vyko 3-4 ir 5-9 klasių mokinių šachmatų varžybos, kuriose varžėsi 13 šio žaidimo mėgėjų . Pradinių klasių ugdymo grupėje trečią vietą laimėjo Saulius Drąsutis, antras buvo Arnas Jundulas, o čempionu tapo Paulius Lengvenis. Iš viso varžėsi 5 dalyviai.
5-9 klasių grupėje varžėsi 8 žaidėjai. Trečią vietą iškovojo penktokas Matas Valančius, antrą – devintokas Deividas Vencevičius, o mokyklos šachmatų žaidimo nugalėtoju tapo septintokas Dominykas Šopaga. Pradinukams varžybas organizavo ir vykdė devintokai: Deividas Vencevičius ir Svajūnas Narmontas-Poloneičikas. Šachmatais žaisti mokė mokytojos Alma ir Vilma. Paskatinimo medalis už kovingumą ir iškovotą 4 vietą įteiktas penktokui Jokūbui Karnauskui.
Grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, kuriuos užkabino mokyklos direktorė Asta Pocienė.
Dėkoju visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir parodytus gebėjimus, mokytojoms – už mokymą žaisti šachmatais, devintokams – už varžybų organizavimą.