Sėkmė Respublikiniame konkurse

Mūsų mokyklos 1-4 klasės mokiniai dalyvavo Respublikiniame piešinių konkurse „Gamtos įkvėpti“, skirtame Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos vardo paminėjimui. Konkurso tikslas – ugdyti atvirą, dėmesingą aplinkai mokinį, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus. II ir III klasės mokiniai laimėjo prizines vietas ir buvo apdovanoti padėkos raštais. Savo amžiaus grupėje antrokai: Luknė Kniukštaitė laimėjo I vietą, Vytautas Gricius -II vietą, Emilija Domarkaitė – III vietą, Milena Mieštinytė – III vietą (mokyt. I. Raišuotienė), trečiokai Armandas Karpavičius – II vietą, Emilija Karnauskaitė – III vietą (mokyt. A. Daškevičienė).

Sveikiname jaunuosius dailininkus ir linkime jiems kūrybinės sėkmės.