Individualios mokinių šaškių varžybos

Gruodžio 6 dieną mokykloje vyko 3-4 klasių mokinių šaškių varžybos, kuriose varžėsi 14 žaidimo mėgėjų . Mergaičių grupėje trečią vietą laimėjo Kotryna Valančiūtė, antra buvo Liepa Šimkutė, o mokyklos čempione tapo Lėja Lubytė. Iš viso varžėsi 7 mergaitės.
Berniukų grupėje žaidė irgi 7 dalyviai. Trečią vietą laimėjo Saulius Drąsutis, antras – Arnas Jundulas, o mokyklos čempiono vardą iškovojo Arnas Adakauskas. Šias varžybas organizavo ir vykdė devintokai: Edvinas Žilinskis ir Danielius Ruzgaila. Mokinius šaškių varžyboms treniravo ir paruošė mokytojos Alma ir Vilma.
Grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, kuriuos užkabino mokyklos direktorė Asta Pocienė.
Dėkoju visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir parodytus gebėjimus, mokytojoms už mokinių mokymą žaisti šaškėmis, devintokams už varžybų organizavimą.

Fizinio ugdymo mokytojas