Kompetencijų ugdymas netradicinėse erdvėse

Dešimt Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos 7,9 klasių mokinių lankėsi ,,Žalgirio“ arenoje, kur stebėjo Eurolygos krepšinio varžybas tarp Kauno ,,Žalgirio“ ir Prancūzijos ,,Monaco“ komandų. Ne tik stebėjo bet ir ugdė pažinimo, komunikavimo, emocijų valdymo, pilietiškumo, išmaniųjų technologijų kompetencijas.
Mokiniai susipažino, kaip rengiamos tarptautinės krepšinio varžybos, kaip ir kokius apšilimo pratimus atlieka krepšininkai, kokį vaidmenį ir darbą atlieka teisėjai, komandų treneriai, aptarnaujantis personalas; kaip pertraukų tarp kėlinių metu organizuojamas sirgalių užimtumas, kokios atrakcijos jiems pateikiamos. Ką duoda renginiui ir kaip jį padaro patrauklų panaudotos išmaniosios technologijos… Į visus šiuos ir kitus klausimus mokiniai galės atsakyti grįžę iš renginio. Buvo labai smagu, azartiška ir naudinga!
Už pagalbą organizuojant edukacinę išvyką dėkoju mokytojai Rasai Mineikienei, mokinių tėveliams Artūrui Domarkui ir Linai Jurgaitienei.
Fizinio ugdymo mokytojas