Baudų ir tritaškių metimo varžybos

Lapkričio 24 dieną mokykloje vyko 5-9 klasių mokinių baudų ir tritaškių metimo varžybos. 5-7 klasių mokiniai varžėsi tik baudų metimo rungtyje. Tarp merginų nugalėtoja tapo vienintelė dalyvavusi septintokė Gintautė Raudoniūtė.

Berniukų 5-7 klasių grupėje baudas taikliausiai metė Jonas Augutis, antras – Matas Saladuchinas, trečias – Edas Vladas Garjonis.

Vaikinų 8-9 klasių grupėje baudų metimų nugalėtoju tapo Simas Domarkas per 1 minutę pataikęs 11 kartų, antras Danielius Ruzgaila, trečias liko Svajūnas Narmontas-Poloneičikas. Tritaškių metimuose taikliausią ranką turėjo Danielius Ruzgaila, antras – Simas Domarkas, trečias – Eligijus Bertašius.

Grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti mokyklos direktorės padėkos raštais.

Dėkoju visiems už dalyvavimą ir linkiu sėkmės kitose mokinių varžybose.

Fizinio ugdymo mokytojas