Sėkmė piešinių konkurse „Ateities policija”

Rugsėjo mėnesį 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kretingos rajono policijos komisariato organizuotame piešinių konkurse „Ateities policija”, kurio tikslas – skatinti mokinius domėtis policijos veikla, policininko profesija, ugdyti pilietiškumą, skatinti kūrybines iniciatyvas Angelų sargų (policijos) dieną.
1 klasės mokinius (mokyt. I.Raišuotienė) aplankė sėkmė: Vytautas Gricius konkurse užėmė I vietą, o Paulius Vencevičius – II vietą savo amžiaus grupėje.
Mokiniai buvo ne tik apdovanoti Padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, bet ir turėjo galimybę susipažinti su policijos automobilių įranga, stebėti dresuoto šuns pasirodymą, pasidaryti savo piršto antspaudą, sukti Laimės ratą.
Sveikiname mokinius ir džiaugiamės jų laimėjimais.