Salės futboliuko varžybos

Kovo 22 dieną mokyklos sporto salėje karaliavo futbolas. Dvi mergaičių ir dvi berniukų komandos, sudarytos iš 5-6 klasių mokinių, varžėsi ir demonstravo savo gebėjimus, žaisdami salės futbolą. Varžybos vyko kovingai ir emocingai tiek tarp mergaičių, tiek tarp berniukų komandų. Mergaičių rungtynėse stipresnės buvo šeštokės: Viltė Kupšytė, Augustė Daukantaitė, Saida Bružaitė rezultatu 4:2 įveikusios penktokes: Auksę Turauskaitę, Kamilę Degimaitę ir Inetą Brilijonkaitę. Įvarčius mušė: Viltė -3, Augustė – 1, Ineta – 2.
Tarp berniukų irgi geriau sekėsi šeštokų komandai: Edui Garjoniui, Matui Saladuchinui, Žygimantui Mažonui, Justui Domarkui bei atsarginam žaidėjui Justui Žukovui, kurie po įtemtos kovos 2:1 palaužė penktokų: Jokūbo Karnausko, Evaldo Vaitkaus, Mato Valančiaus ir Modesto Pauliaus pasipriešinimą. Kamuolį į vartus siuntė Žygimantas -1, Edas -1 ir Modestas – 1.
Komandų nugalėtojų bei geriausi komandų žaidėjai apdovanoti medaliais.