Sėkmė konkurse

Trečios klasės mokinė Emilija Karnauskaitė (mokytoja Alma Daškevičienė) dalyvavo kūrybiniame konkurse ,,Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“. Konkurso tikslas – stiprinti mokinių asmeninį ryšį su lietuvių kalba, tarmėmis, skatinti domėtis savo gyvenamąja vietove, jos kalbiniu kultūriniu paveldu ir naujais reiškiniais, ugdytis kalbinį, kultūrinį sąmoningumą. Konkursą organizavo Lituanistų sambūris kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu, Lietuvių kalbos institutu ir Lietuvių kalbos draugija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Jame dalyvavo Lietuvos ir užsienio lituanistinių mokyklų mokiniai. Pasak vertintojų, darbų kokybė kasmet gerėja, įvairėja pateikimo formos. Džiugu, kad Emilija šiame konkurse 1- 4 klasių grupėje laimėjo 3-ą vietą ir buvo apdovanota padėkos raštu ir puikiomis dovanomis. Sveikiname Emiliją ir jos mokytoją!