Rankų taiklumo varžybos

Balandžio 6 dieną mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių baudų ir tritaškių metimų varžybos. Merginos varžėsi tik baudų metimų rungtyje. Nugalėtoja tapo šeštokė Gintautė Raudoniūtė, per 1 minutę įmetusi 12 kartų, antra liko Rimantė Lukošiūtė, trečia – Deimantė Mockevičiūtė ir Vytautė Gervinskytė.
Berniukų 5-7 klasių grupėje baudas taikliausiai metė Jonas Augutis (8 pataikymai), antras – Tautvydas Katkus, trečias – Valdas Stonkus. Tritaškius šioje grupėje taikliausiai metė Tautvydas Katkus iš 15 bandymų pataikęs 6 kartus, antras – Valdas Stonkus, trečias – Jonas Augutis.
Vaikinų 8-10 klasių grupėje baudų metimų nugalėtoju tapo Eligijus Bertašius per 1 minutę pataikęs 11 kartų, antra vieta pasidalijo du dalyviai, pataikę po 6 kartus, Edvinas Žilinskis ir Danielius Ruzgaila, trečias liko Rokas Paukštys. Tritaškių metimuose taikliausią ranką turėjo Danielius Ruzgaila, antras – Edvinas Žilinskis, trečias – Armandas Maksvytis.
Grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti prizais ir medaliais.
Dėkoju visiems už dalyvavimą ir linkiu sėkmės kitose mokyklos mokinių varžybose.

Mokytojas Jonas Benetis