Kalėdinė popietė prezidentūroje

Gruodžio 21 dieną Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos 5-os klasės mokiniai Saida Bružaitė ir Justas Žukov kartu su anglų kalbos mokytoja Jurgita Galdikaite bei mokiniais iš Kretingos rajono Salantų gimnazijos, Kartenos mokyklos-daugiafunkcinio centro išvyko į Vilnių, į Kalėdinį vakarą Lietuvos respublikos prezidento rūmuose. Mokiniai dalyvavo akcijoje „Namų jaukumas“, kurią iniciavo ponia D. Nausėdienė.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Ponia Diana Nausėdienė renginio pradžioje pasveikino susirinkusius mokinius bei juos lydinčius mokytojus. Etnomuzikologė Loreta Sungailienė mokino vaikus dainuoti lietuvių liaudies dainas, šokti lietuvių liaudies šokius bei labai įdomiai papasakojo apie Advento ir šv. Kalėdų papročius. Šventinę popietę grojo ir dainavo folkloro ansamblis „Virvytė“, jos nariai vaikus linksmino ne tik dainomis, bet ir šmaikščiomis mįslėmis.

Mokiniai namo grįžo su dovanėlėmis ir plačiomis šypsenomis.

Anglų kalbos mokytoja Jurgita Galdikaitė