Rajono mokyklų kroso varžybose – bronzos medalis!

Balandžio 30 dieną Kretingos vasaros estradoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo ir 10 mūsų mokyklos bėgikų; Rūta Talmontaitė, Ineta Brilijonkaitė, Viltė Kupšytė, Nerija Vaičiūtė, Edas Vladas Garjonis, Žygimantas Mažonas, Laimis Talmontas, Armandas Maksvytis, Edvinas Žilinskis ir Mantas Augutis. Merginos bėgo 500 m., vaikinai 1000 m. nuotolius.

Visi mūsų mokyklos bėgikai labai stengėsi, bėgo gerai ir greitai.  Savo amžiaus grupėse Viltė, Žygimantas, Edvinas, užėmė IV vietas, o greičiausiai bėgo Nerija Vaičiūtė  laimėjusi trečią vietą  rajono mokinių tarpe ir buvo apdovanota bronzos medaliu.

Dėkoju mokiniams už pasiektus rezultatus, linkiu dar daugiau treniruotis ir siekti kuo aukštesnių sportinių laimėjimų!

Fizinio ugdymo mokytojas