Lietuvos mokyklų žaidynėse – 15 vieta

Balandžio 19 dieną Kaišiadorių rajone Bačkonyse vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės šaškių varžybos, kuriose pirmą kartą varžėsi ir mūsų mokyklos komanda. Daugiau kaip 80 šaškių žaidimo dalyvių varžėsi kas iškovos stipriausios mokyklos komandos ir geriausio žaidėjo vardus. Kovingai žaidė mūsų mokyklos mokiniai. Pirmame ture labai jaudinomės ir 6:2 pralaimėjome Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos komandai. Antrame ture sekėsi puikiai, kur 8:0 įveikėme Raseinių R. Betygalos mokyklą, trečiame ture vėl 6:2 nusileidome Jonavos r. Kulvos A. Kulviečio mokyklai, ketvirtame ture 8:0 įveikėme Elektrėnų r. Kietaviškių progimnaziją, penktame ture susitikome su varžybų lyderiais Šiaulių r. Ginkūnų S. ir V. Zubovų progimnazija ir jai nusileidome 1:7, šeštame ture lygiosiomis 4:4 sužaidėme su Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Septintame ture turėjome pripažinti Šilalės r. Pajūrio S. Biržiškio gimnazijos pranašumą. Susumavus visų komandų rezultatus, mūsų mokyklos žaidėjai tarp visų Lietuvos mokyklų iškovojo garbingą 15 vietą.

Tarp 80 žaidynių dalyvių Simas Domarkas užėmė 20 vietą, Danielius Ruzgaila -27, Armandas Maksvytis – 52, Vytautė Gervinskytė -72 .

Tai buvo sportinės patirties, savų gebėjimų patikrinimo, bendradarbiavimo, draugystės su kitų mokyklų mokiniais varžybos. Dėkoju mokiniams už kovingumą, gerą loginį mąstymą bei pasiektus rezultatus, o mokyklos administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti šiose varžybose.

Fizinio ugdymo mokytojas