Rajono mokyklų kvadrato varžybos

Lapkričio 21 ir 22 dienomis Kartenos mokyklos- daugiafunkciniame centre ir Vydmantų gimnazijoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių ir berniukų komandų kvadrato varžybos. Šauniai, parodę sportinį pyktį ir kovingumą, varžėsi mūsų mokyklos komandos žaidėjai. Berniukai: Evaldas Vaitkus, Arnas Jundulas, Matas Valančius, Matas Saladuchinas, Žygimantas Mažonas, Jokūbas Karnauskas, Modestas Paulius, Edas Garjonis ir Justas Domarkas iškovojo garbingą V vietą.
Mergaitės: Kotryna Valančiūtė, Kamilė Degimaitė, Viltė Kupšytė, Urtė Žąsinaitė, Augustė Daukantaitė, Saida Bružaitė, Auksė Turauskaitė, Rūta Talmontaitė ir Ineta Brilijonkaitė tapo II vietos laimėtojomis. Joms varžybų organizatoriai įteikė komandinę taurę bei užkabino sidabro medalius.
Dėkoju mokyklos kvadrato komandų žaidėjams ir linkiu gražių ir kovingų pergalių kitose varžybose bei siekti didesnio sportinio meistriškumo. Iškovotą taurę mergaitės įteikė mokyklos direktorei Astai Pocienei.

Fizinio ugdymo mokytojas