Olimpinio mėnesio projektas

Mūsų mokyklos 4 klasės mokiniai (mokytoja Vilma Narmontaitė) spalio mėnesį dalyvavo Olimpinio mėnesio projekte, kuris skatino vaikus ne tik būti fiziškai aktyvesniais, bet ir įkvėpė sveikai gyvensenai. Projektas buvo suskirstytas savaitėmis, kiekviena savaitė turėjo atskirą temą (fizinis aktyvumas, sveika mityba, emocinė sveikata ir kokybiškas poilsis). Vaikams buvo smagu atlikti paskirtas įvairias užduotis, kasryt daryti mankštą kartu su superherojumi Ąžuolu, klausytis pokalbių su žymiais sportininkais bei šefais. Mokiniai mokėsi įvardinti savo emocijas, kurias žymėjo „Emometre“, kūrė „Rūpesčių dėžutę“, į kurią „metė“ savo rūpestėlius bei problemas. Į projektą buvo įtraukti ir ketvirtokų tėveliai, kuriems buvo skiriami namų darbai. Už dalyvavimą projekte vaikai gavo padėkas, kurios įpareigoja sveikai gyventi.
Mokytoja Vilma Narmontaitė