„SPORTO DIENA”

Birželio 13 dieną mokykloje vyko sportinis renginys „Sporto diena”. Su tvarkinga sportine apranga, su gera nuotaika mokiniai rinkosi išbandyti savo gebėjimus individualiose rungtyse ir komandiniuose sportiniuose žaidimuose. Mokyklos jaunieji sportininkai varžėsi 5-7 ir 8-10 klasių grupėse. Sportinės šventės pradžią paskelbė mokyklos direktorė Asta Pocienė, kuri mokiniams palinkėjo garbingo rungtyniavimo ir, kad nugalėtų stipriausi.
250 metrų bėgime trečias vietas laimėjo Viltė Kupšytė, Gabija Pauliūtė, Tautvydas Katkus, antri finišavo Valdas Stonkus, Edvinas Žilinskis, Armandas Maksvytis, Kamilė Pociūtė, Nerija Vaičiūtė, o nugalėtojais tapo Gintautė Raudoniūtė, Akvilė Pociūtė, Deividas Budrys, Mantas Augutis.
Baudų metimo rungtyje trečias vietas laimėjo Tautvydas Katkus, Edvinas Žilinskis, antri – Žygimantas Mažonas, Gytis Petrauskas, o taikliausiai baudas metė Gintautė Raudoniūtė ir Armandas Maksvytis.
Žiedų metimo ant stovo varžybose geriausiai sekėsi Deividui Budriui, Armandui Maksvyčiui, antri – Laimis Talmontas, Augustas Pocius, treti – Martynas Kelpšas, Viktorija Talmontaitė.
Kamuoliuko varymo lazda, įveikiant kliūtis, estafetėje trečią vietą laimėjo Eimantas Vaitkus, Armandas Maksvytis, antri – Skaistė Duoblytė, Augustas Pocius, o greičiausiai kamuoliuką sekėsi varyti Vytautei Gervinskytei ir Mantui Vaičiui.
Smiginio mėtimo rungtyje trečias vietas iškovojo Valdas Stonkus, Simas Domarkas, antri – Jonas Augutis, Kamilė Pociūtė, o nugalėjo Eimantas Vaitkus ir Mantas Vaičius.
Futbolo žaidimo varžybose aktyviausiais žaidėjais pripažinti: Deimantė Mackevičiūtė, Gintautė Raudoniūtė, Vytautė Gervinskytė, Edas Garjonis, Jonas Augutis, Tautvydas Katkus.
Paplūdimio tinklinio varžybų aktyviausiais žaidėjais tapo Evelina Beržonskytė, Kamilė Pociūtė, Akvilė Pociūtė, Edvinas Žilinskis, Svajūnas Narmontas-Poloneičikas, Armandas Maksvytis.
Virvės traukimo rungtyje kovingiausiai kovojo Auksė Domarkaitė, Eimantas Jonkus, Matas Saladuchinas, Edvinas Žilinskis Deividas Vencevičius, Viktorija Talmontaitė.

Geriausia, linksmiausia, kovingiausia virvės traukimo komanda pripažinta „Mokytojos”: Vilma Narmontaitė, Rasa Mineikienė, Jurgita Galdikaitė (anglų), Renata Rusteikienė.

Rungčių nugalėtojai, prizininkai bei aktyviausi ir kovingiausi komandinių žaidimų žaidėjai apdovanoti medaliais.
Dėkoju mokytojoms – teisėjoms: Jolitai Drąsutienei, Lijanai Galdikienei, Jurgitai Galdikaitei, Daliai Puotrienei, Vilmai Narmontaitei, Renatai Rusteikienei už teisingą ir sąžiningą teisėjavimą „Sporto dienos” rungtyse, o mokiniams už pademonstruotus sportinius gebėjimus ir pasiektus aukštus rezultatus.
Turiningų, saugių ir smagių vasaros atostogų!

Kūno kultūros mokytojas Jonas Benetis