Skaitymo konkursas 1-4 klasių mokiniams

Balandžio 21 dieną vyko Rajoninis meninio skaitymo konkursas 1-4 klasių mokiniams.

Dalyvavo 28 dalyviai dviejose 1-2 ir 3-4 klasių grupėse: 6 pirmokai ir 8 antrokai, 9 trečiokai ir 5 ketvirtokai.

1-2 klasių grupėje I vietą  laimėjo Lėja Lubytė, Kretingos rajono Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinė. Mokinę konkursui rengė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Vilma Narmontaitė.

3-4 klasių grupėje III vietą iškovojo  Justas Žukov, Kretingos rajono Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinys. Mokinį konkursui rengė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Raišuotienė.

Sveikiname mokinius ir jų mokytojas bei linkime ir ateityje nepamiršti  meninio skaitymo gudrybių.