Projektas - konkursas „Žalioji palangė“

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, padedami mokytojos Nijolės Duoblienės ir vaikų priežiūros darbuotojos Laimos Vencevičienės, pagamino žolinukus, linksmuosius Plikius. Kovo - gegužės mėn. grupė dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotame ekologiniame konkurse “Mano žalioji palangė”. Konkurso metu siekiama skatinti vaikų kūrybiškumą, atsakingumą, domėjimąsi augalais stebint ir pažįstant pagrindines augalų augimo ir vystymosi sąlygas, kuriant įvairias augalų kompozicijas, galvojant augalams naujus, originalius vardus. Prieš įkurdami žaliąją palangę, vaikai domėjosi augalais: susipažino  su pagrindinėmis augalo dalimis, sužinojo svarbiausias augalų dygimo ir augimo sąlygas. Taigi, ant grupės palangės linksmuosius Plikius - Didžiaburnį, Rūstųjį, Ūsuotį, Baibą, Svajonę, Poną Pyktį ir Dručkį saugoja svogūnų Čipolinų kariuomenė, kas oliziukus palies, gailias ašaras lies.

20210317parod

20210317parod1 20210317parod2