„Kalėdų pasaka“ Erasmus+ projekte „Muzika jungia – menas įkvepia“

Teksto dydis:

Erasmus logo ilg

2019 m. rudenį prasidėjusį mūsų mokyklos antrąjį   Erasmus+ projektą  „Muzika jungia  -  menas įkvepia“  pristabdė pasaulinė   COVID -19 pandemija, todėl pagrindinės projekto veiklos, tarptautiniai susitikimai projekto partnerių šalyse  nukelti  į  2021- 2022 metus.  Kalėdų ir Naujųjų Metų laikotarpiu projekto šalių – Graikijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos  ir Lietuvos -  Erasmus+ komandos nutarė partneriams pristatyti  pasirinktą  Kalėdų pasaką bei supažindinti su Kalėdų tradicijomis savo šalyse. 
Mūsų mokyklos  5 -7(8) klasių mokiniai skaitė ir iliustravo simbolinę Kalėdų pasaką apie keturis angelus – Gerumą, Pagarbą, Draugystę ir Švelnumą.  Paprastas  pasakos siužetas apie mergaitę, Kalėdų dieną miške sutikusią keturis angelus, atskleidžia amžiną tiesą, kad  gerumas, pagarba, draugiškumas ir švelnumas  bendraujant su kitais žmonėmis yra tikrasis kelias į daugelio svajonių išsipildymą.  Mokiniai, iliustravę pasaką,  vaizdavo atskiras  siužeto  detales,  pridėdami ir užrašus anglų kalba.
 (video apie Kalėdų tradicijas Lietuvoje žiūrėkite puslapyje  
 ERASMUS + PROJEKTAS   (LIETUVIŲ KALBA)2)

Nijolė Montrimaitė
Anglų k. mokytoja
Projekto koordinatorė

1