Bėgimas „Kūlupėnai 2015"

Mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo Kūlupėnų seniūnijos, Kūlupėnų sporto klubo, bendruomenės centro "Kūlupėnai" ir mokyklos organizuotame sveikatingumo bėgime "Kūlupėnai 2015", skirtame Kovo 11-osios 25-osioms metinėms paminėti.

2015 03 11 begimas

Bėgime dalyvavo net 91 bėgikas. Bėgimo dalyviai buvo suskirstyti į grupes. Atskirų grupių nugalėtojais ir prizininkais tapo šie mokyklos mokiniai: M. Zajenčauskaitė, U. Galdikaitė, G. Stroputė, M. Martinkutė, E. Einikytė, G. Talmontas, A. Baltrimas, D. Jurkevičius, D. Zajenčauskas, J. Abartytė. Jie buvo apdovanoti Kretingos rajono mero, sporto klubo "Kūlupėnai"ir Kūlupėnų seniūnijos įsteigtais prizais. Dėkojame kūno kultūros okytojui J. Benečiui, inicijavusiam bėgimą ir paskatinusiam jame dalyvauti mokinius.