Priešmokyklinukai dalyvavo Kaziuko mugėje

Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai kartu su pedagoge V. Narmontaite dalyvavo Rūdaičių mokykloje organizuotoje metodinėje dienoje „Kazys - pavasario šauklys". Po šilto sutikimo vaikai iš Kūlupėnų, Kurmaičių, Piliakalnio ir Rūdaičių mokyklų buvo paskirstyti į grupes, kurios dalyvavo mokytojų organizuotose veiklose: vieni kūrė darbelius iš netradicinių medžiagų, kiti darė vainiką, treti puošė margučius...

2015 03 04 kaziukas

Pedagogė V.Narmontaitė su vaikais kūrė pavasario gėles. Po atliktų darbų vaikai skubėjo į sporto salėje šurmuliuojančią mugę, kur prekiavo savo atsivežtais darbeliais, skanumynais, žaislais. Mokytojos ir svečiai buvo pakviesti klausytis Rūdaičių mokyklos direktorės pranešimo "Šeimos ir darželio partnerystė - sėkmingos vaiko socializacijos prielaida". Iš renginio visi vaikai ir mokytoja grįžo kupini įspūdžių, idėjų, pilnais krepšiais lauktuvių. Smagu, kad į šventę vaikus lydėjo ir dvi mamos, kurios padėjo prekiauti, atlikti užduotis.